Forum użytkowników samochodów marki Lexus

Forum użytkowników samochodów marki Lexus ES,GS,IS,LS,LX,RX,SC,LFA

Ogłoszenie

#1 2010-02-23 18:37:39

 Rici

Administrator

1352091
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 422

Regulamin

Regulamin Forum Lexus
Rejestrując się jesteś zobligowany zapoznać się z nim !


1Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów. Inni mają dokładnie takie samo prawo - szanuj to. Sposób wyrażania swojego zdania świadczy o Tobie - Twoim dobrym wychowaniu lub chamstwie.

2 Nickname nie jest niczyją własnością, jednak niegrzecznie jest używać nicka, który jest kojarzony z inną osobą.

3 Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum reklamy innych stron bez zgody administracji forum oraz treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety a także zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego . Forum ma służyć wymianie poglądów i informacji, ale w sposób kulturalny i z poszanowaniem odbiorcy. Użytkownicy nieprzestrzegający tej zasady zostaną natychmiastowo usunięci (zbanowani).

4 Prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego, niż oglądanie grona publicznie wyzywajcych się osób. Za złamanie tej zasady użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

5 Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie. Za złamanie tej zasady użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

6 PISANIE WIELKIMI LITERAMI jest uznawane za krzyk i niezgodne z netykietą.

7 Aby przekazywać swoje emocje powinieneś używać emotikonek.

8 Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy po opublikowaniu wiadomości na forum, użyj opcji "edytuj", aby je poprawić. Nagminne łamanie zasad ortografii będzie karane ostrzeżeniem.

9 Unikaj zbaczania z głównego tematu wątku, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (Offtopic). Częste, bezmyślne, nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi są zabronione i mogą skutkować ostrzeżeniem.

10 Tematy należy nazywać wykorzystując odpowiednie tagi, które opisane są na każdym dziale forum. Niepoprawnie tytuły zostaną skasowane, a użytkownik nagminnie źle nazywajcy tematy zostanie ukarany ostrzeżeniem.

11 Użytkownik może maksymalnie dostać 6 ostrzeżeń, po przekroczeniu tej liczby zostanie zablokowany, zawieszony czasowo, lub na stałe.

12 Uzupełnij bardzo rzetelnie informacje w profilu dotyczące Twojej osoby

13 Przed napisaniem pierwszego posta przedstaw się nam, swoje auto i przywitaj w odpowiednim dziale.

14 Zanim napiszesz nowy temat w poszukiwaniu pomocy technicznej sprawdź czy już takiego nie było. Przejrzyj forum, użyj opcji szukaj. Pamiętaj, to Twój obowiązek!

15 Jeśli nie uda Ci się odnaleźć odpowiedzi w archiwum napisz nowy temat w odpowiednim ku temu dziale ( patrz opisy działów na forum ) w sposób jasny, zrozumiały, opisujący problem i za razem krótki. Zabronione jest pisanie tytułów typu: POMOCY, MaM PrObLem !!!!!!!, !!!! help !!!!! itp. Nie używaj wielu znaków interpunkcyjnych pisanych po sobie zarówno w tytułach jak i samych postach.

16 Obrazki, zdjęcia należy przede wszystkim umieszczać za pomocą darmowych hostingów generujących miniaturowe kody na forum. np  fotosik lub imageshack  , a w ostateczności jako załącznik do tematu, posta.

17 Jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania na forum - nic nie pisz. Absolutnie zabronione są posty typu "racja", "wow" , "hehe", "to smutne" , "ja bym to olał" , "kiedyś też tak miałem" itp. Pamiętaj, aby usilnie nie zdobywać ilości postów. Wykrycie takiego zachowania przez administratora pozbawi Cie nie tylko wszystkich postów, ale i konta.

18 Motywy graficzne w podpisach nie mogą przekraczać wielkości 350 x 70 pikseli i wagi 100 KB. Dozwolone formaty to jpg, jpeg, gif. Awatary nie mogą przekraczać 100 x 100 pikseli i wagi 20 KB. Dozwolone formaty to jpg, jpeg, gif.
Zabrania się pisania całości postów boldem , kolorem czerwonym, lub innym z pominięciem czarnego z wyjątkiem zaznaczania, podkreślania istotnych i uzasadnionych fragmentów tekstu. Koloru czerwonego używać moga jedynie moderatorzy i administratorzy forum.

19 Administracja forum ma prawo usunięcia postu, tematu, a w skrajnych przypadkach konta, oraz uruchomienie banicji bez podania przyczyny

20 Administrator ani Moderator nie ponosi odpowiedzialnoci za posty pisane przez użytkowników. Nie ponosi również odpowiedzialności za oferowane towary i usługi w dziale "Ogłoszenia" , oraz za zawieranie wszelkich transakcji za pośrednictwem naszego forum.

21 w każdym dziale obowiązuje używanie tagów  w tytułach tematów. Tagi to nazwy miast w kwadratowych nawiasach lub model samochodu Przykład:
"Dział zloty"
[Warszawa] Spot
[Poznań] Grill
etc.
"Forum techniczne"
Problem ze skrzynią biegów[is 250]

22 Administracja ma prawo do wysyłania newslettera klubowego na podany podczas rejestracji Twój adres e-mail.

23. Kategorycznie zabrania się rozpowszechniania, sprzedaży, produkcji naklejek, koszulek i innych gadżetów z logo lub adresem forum bez wiedzy i zgody administracji forum.

24. Za nie przestrzeganie niniejszego regulaminu administratorzy mają prawo przypisywania ostrzeżeń w efekcie których konto użytkownika w kilku etapach zostaje zawieszone czasowo, zablokowane, a finalnie usunięte z uwzględnieniem banicji.

Rejestracja w klubie jest równoznaczna z potwierdzeniem warunków regulaminu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www